proteas

tsakiridis tires

ena

dion astra corsa

Ποιοι προσελήφθησαν στον δήμο Αλεξάνδρειας με το πρόγραμμα κοινωφελούς εργασίας

Ανακοινώθηκαν από τον δήμο Αλεξάνδρειας τα ονόματα των 40 υπαλλήλων που προσελήφθησαν με το πρόγραμμα κοινωφελούς εργασίας (β' κύκλος). Πρόκειται για 8μηνες προσλήψεις που ξεκίνησαν στις 23 Μαρτίου και θα ολοκληρωθούν 22 Νοεμβρίου. Αναλυτικά:

Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

1

ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

2

ΣΑΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΕ ΟΔΗΓΩΝ ΚΛΗΤΗΡΩΝ (Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

3

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

4

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΔΕ ΟΔΗΓΩΝ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

5

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

6

ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΕ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

7

ΣΒΑΡΝΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΑΚΡΙΒΟΣ

ΤΕ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

8

ΡΟΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΕ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

9

ΖΕΣΤΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΕ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

10

ΜΠΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

11

ΝΤΕΜΕΡΤΖΗ ΡΕΤΖΕΠ

ΧΟΥΣΕΙΝ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

12

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

13

ΜΠΑΜΠΕΤΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

14

ΝΤΕΡΙΛΑ ΚΑΤΙΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

15

ΛΑΠΑΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΟΛΕΜΑΧΟΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

16

ΠΙΠΙΛΙΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

17

ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

18

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

19

ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

20

ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

21

ΤΣΕΠΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΑΒΡΑΑΜ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

22

ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

23

ΝΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

24

ΤΑΡΑΠΟΣΟΥ ΑΝΔΡΕΑΝΑ

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

25

ΚΙΤΣΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΘΩΜΑΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

26

ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

27

ΛΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

28

ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

29

ΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

30

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

31

ΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

32

ΣΙΔΕΡΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΕ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

33

ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

ΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

34

ΚΑΜΠΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΕ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

35

ΤΣΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ-ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

36

ΚΕΦΑΛΟΥΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

37

ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΔΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΤΙΡΙΩΝ Α΄ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

38

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΕ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

39

ΜΟΥΣΚΕΦΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΤΕ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

40

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ-ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ

8 ΜΗΝΕΣ

Από 23-03-2018

Έως 22-11-2018

dyslexia centers

sidiropoulos

meimaridis

studio 69